V & D - Casas En Mar Azul Villa
| Wi-Fi WiFi | Zwembad Seizoensgebonden buitenzwembad | Eigen strand Strandtoegang |
| Sportactiviteiten Windsurfen Visserij Wandelen | Spa en ontspanning Solarium | Kindvriendelijk Ledikanten/ Babybedden |
| Airconditioning | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Deze 105 m² V & D - Casas En Mar Azul Villa Balneario Mar Azul heeft een buitenzwembad, is geschikt voor maximaal 6 personen en ligt op 2 km van de Paseo Aldea Hippie. De villa verwent gasten met een solarium, biedt uitzicht op het zwembad en is op 10 minuten rjden vanaf Playa Querandi gelegen.
Op 2,1 km van het vakantiehuis vindt u het Casa de los Peones y Tanque de Agua van Mar de Las Pampas.
Tot de badkamerfaciliteiten van de 2-slaapkamer V & D - Casas En Mar Azul Villa behoren ook een bidet, een apart toilet en een douche. Een haardroger zijn inbegrepen om uw comfort te verhogen.
Gasten kunnen hun eigen maaltijden bereiden in een complete keuken of dineren in een eetgedeelte. De keuken heeft ook een waterkoker, een koelkast en een oven. Gasten kunnen dineren in El Bosque, dat op loopafstand van 25 minuten ervandaan ligt.
- Locale bezienswaardigheiden
- Rincon en el Bosque1,6 km
- Churros "El Topo" Mar Azul1,4 km
- Honda Pampa Beach2,5 km
- Paseo de Compras2,4 km
- Parador Blue Beach1,5 km
- Sandboard Mar Azul950 m
- Supermercado Camila1,1 km
- Nuestra Senora del Valle2,5 km
- Luchthavens
- Luchthaven Villa Gesell20 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
- Parkeerplaats
- Kluisje
- VIP in- en uitchecken
- Huisdieren toegestaan
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Seizoensgebonden buitenzwembad
- Strandtoegang
- Zonneterras
- Tuin
- Barbecuefaciliteiten
- Solarium
- Windsurfen
- Wandelen
- Visserij
- Ondiep gedeelte
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Verwarming
- Zithoek
- Terras
- Eettafel
- Wasmachine
- Flat-screen TV
- Ledikanten/ Babybedden
Belangrijke mededeling
- Gegevens over extra bedden
- Geen extra bedden zijn beschikbaar in een kamer.
Veelgestelde vragen
- ❓
Vind ik een parkeerplaats in V & D - Casas En Mar Azul Villa?
Gasten van V & D - Casas En Mar Azul Villa kunnen hun auto parkeren op gratis privéparkeerplaatsen. - ❓
Hoeveel kost het om V & D - Casas En Mar Azul Villa te boeken?
De gemiddelde prijs in V & D - Casas En Mar Azul Villa is $203. Neem voor meer specifieke informatie contact met de accommodatie op. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in V & D - Casas En Mar Azul Villa?
V & D - Casas En Mar Azul Villa beschikt over een keuken met een waterkoker, een koelkast en een oven. - ❓
Is het toegestaan om huisdieren naar het vakantiehuis mee te nemen?
U kunt met uw huisdier in het vakantiehuis logeren. - ❓
Welke bezienswaardigheden moeten we zien tijdens ons verblijf in V & D - Casas En Mar Azul Villa?
Gasten die in V & D - Casas En Mar Azul Villa verblijven, kunnen gemakkelijk Playa Querandi en het Casa de los Peones y Tanque de Agua van Mar de Las Pampas bereiken, die respectievelijk op 4 km van de accommodatie en op 2 km afstand liggen. - ❓
Zijn er spafaciliteiten bij V & D - Casas En Mar Azul Villa waar gasten gebruik van kunnen maken?
Gasten van V & D - Casas En Mar Azul Villa kunnen ontspannen met de spafaciliteiten ter plaatse, zoals een solarium.